2015.06.03

Kategori » Rüyalar

Rüyada Köpek Görmek

Masa

cinler

Rüyada köpek görmek genel anlamı ile farklı olarak algılanır. Bazı durumlarda oldukça güzel şeyler anlatırken, bazıları ise tam tersi oldukça sıkıntılı şeyleri ifade ediyor olabilir. Bu sebeple rüyada köpek yorumlarını genel olarak okumadan nasıl ve ne şekilde gördüğünüzün detaylarına bakarak yorumlama yapmanız daha doğru olacaktır.
 

Birden fazla köpek görmek
 

Rüyanızda köpek sürüsü görmek demek bir şeyi çok fazla istediğinizi ve dolayısı ile de yakın zamanda bu istediğinizin olacağını işaret ediyor olacaktır. Çok arzuladığınız bir şeyin zemini yağarak süreci hızlandırabilirsiniz
 

Rüyada köpeğin saldırması
 

Rüyada köpeğin saldırması demek sizin etrafınızda fazla düşmanlarınızın olduğunuzu gösteriyor ve dolayısı ile de dikkatli olmanız için âlimler yorumlarını yapıyor. Özellikle birden fazla köpek saldırıyor ve ısırıyorsa hem düşmanlarınızın sayısı fazla hem de sizlere çok yakın olduğunu gösteriyor olacak diyebiliriz.
 

cinler

Rüyada köpek tarafından ısırılmak
 

Rüyanızdan bir köpek tarafından ısırıldığınızı görüyorsanız rekabet ettiğiniz insanların çok olduğunu ve aynı zamanda bunların genelinin sizlere düşman olarak yaklaştığını tasvir edebiliriz. Özellikle iş arkadaşlarınızı seçerken dikkatli olmalı ve doğru adımlar atarak yeni işlere başlangıç yapıyor olacaksınız
 

Köpek ile arkadaş olmak
 

Rüyanızda bir köpek ile arkadaş olduğunuzu görüyorsanız özellikle, bu ara insanların üzerinize geldiğini ve bu durumdan dolayı da sıkıntılı anlar yaşadığınızı tasvir edebilirsiniz. Aranızda ki dostluğu korumalı ve düşmanlarınızı tanıyarak temkinli olmalısınız
 

Çoban köpeği görmek
 

Rüyanızda çoban köpeği görmek demek sizlerin etrafınıza korku saldığınızı gösteren bir rüya yorumu olarak tanımlanıyor. Çoban köpek sizlerin gücünü gösterecek ve etrafınızda ki herkesin kolay kolay sizlere ulaşamayacak bir mertebe bulunduğunuzu gösteriyor. Bu arayı sizler koymaya devam etmeli ve samimiyeti hemen kurmamaya özen göstermelisiniz.
 

Köpek olduğunuzu görmek
 

cinler

Rüyanızda köpek olduğunuzu görüyorsanız, son zamanlarda sinirli olacağınıza delalet eden anlamlar çıkmaktadır. Bu sebeple çevrenize daha duyarlı olarak ve her şeyi anlayarak konuşmaya devam etmeli ve hemen tepkinizi ortaya koymadan önce olayları anlamayı ve dinlemeyi tercih etmeyi seçebilirsiniz.
 

Beyaz köpek
 

Rüyada beyaz köpek görmek demek hem düşmanınızın hem de dostunuzun aynı kişi olduğunu gösteriyor. Yani sizleri hem seven hem de aynı zamanda çekemeyen kişi aynı kişi ve sizlerde biraz dikkatli olarak bunu anlayacak bir döneme giriyor olacaksınız

 

Siyah köpek görmek
 

Rüyada siyah köpek görmek demek çok yanınızda bir düşman olduğunu gösterir. Bazı âlimlere göre rüyasında siyah köpek gören kişi için hastalıkta kapıda bekliyor olarak tanımlanabilir. Bu sebeple sizlerde hem düşmanlarınız için dikkatli olmalı hem de sağlığınızı daha iyi korumaya yönelik çalışmaya devam etmelisiniz.
 

Rüyanızda yavru köpek görmek
 

cinler

Rüyanızda yavru köpek ile oynadığını görmek ya da yavru kedi beslemek, evinize girecek bir bebeğin müjdeli habercisi olacaktır. Bu gerek siz, gerek ise çok yakınınızda bir akrabanızdan bebek müjdesi haberi alabileceksiniz.
 

Köpek ile konuşmak
 

Rüyada köpek ile konuştuğunuzu görüyorsanız, bir durumu herkesten saklamanız gerektiğine yorumlayabilirsiniz. Sizler için özel ve önemli bir durumu yakınlarınızdan saklayacak ve ortaya çıkmamasını istiyor olacaksınız. Dolayısı ile de herkes ile dertleşmemeniz gerektiğini unutmayınız.
 

Rüyada köpek ölüsü görmek
 

Rüyada köpeğin öldüğünü görüyorsanız, bu bir olaya canınızın sıkılacağını anlatıyor olacak. Özel hayatınız ile ilgili canınızı sıkacak gelişmeler meydana gelecek ve bir dönem devam ediyor olacak. 
 

Rüyada av köpeği görmek
 

Rüyada köpek ölüsü görmek,, sizin etrafınızda aslında doğru insanların olduğunu da ve aynı zamanda iyilik yapmaya çalışarak doğru yolu gösterdiklerine işaret edecektir. Aynı zamanda rüyada av köpeği havlaması, sizlerin sadık dostlarınızın olduğunu da gösteriyor olacak. Hem zarar vermeyen hem de doğru yolu gösteren dost olarak tanımlanan bu rüya yorumu alimlerce genel kanıya varılmış şekilde yorumlanmaktadır.

Yavru köpek sevmek

 

Rüyada yavru köpek sevmek, rüya sahibi için sosyal hayatta başarı istendiğini ama olmadık olayları çıkması ile gelmeyen başarısızlık olarak tanımlamaktadır.  Yine bunun yanı sıra rüyada yavru köpek görmek ve sevmek, kısa bir sürede bir bela ile karşılanacağınızı ama bunu atlatacağınızı anlatıyor olacak. Özellikle başkalarından etkilendiğinizi ve bir karar almak istediğinizde çekimser olarak adım atmanızı işaret ediyor olacak.
 

cinler

Rüyada yavru köpeğin süt içmesi
 

Rüyada yavru köpeğin süt içmesi hayatınızda var olan bir düşmanın olduğunu gösterir.
 

Süs köpeği beslemek
 

Rüyada süs köpeği beslemek genel anlamda evde çıkan huzursuzluk olarak analiz edilir. Evde bulunan aile üyeleri ya da evli olanlar için eş ile anlaşmazlıklarda bu rüya yorumu ile analiz edilmektedir.
 

Rüyada çoban köpeği beslemek
 

Rüyada çoban köpeği beslemek, rüya sahibinin ne kadar güçlü bir karakteri olduğunu ve ne kadar kararlı biri olduğunu gösterir. Bazı alimlere göre ise bu rüya sahipleri, ailesine sahip çıkan ve var güçleri ile çalışan insanları delalet ediyor olacak. Hem siz hem de çevreniz bu gibi insanlar ile dolu olacaktır. Rüyada yavru Sibirya kurdu görmek
 

Rüyanızda yavru Sibirya kurdu görüyorsanız, iş hayatınız ve bunun yanı sıra aile hayatınızda sıkıntılarınızın olacağını ama bunu oldukça kolay adımlar ile atlatacağınıza işaret ediyor olacaktır.

Rüyada siyah köpek havlaması

 

Rüyada siyah köpek havlaması, kötü sözlere ve duyumlara işarettir. Beklemediğiniz kişilerden duyacağınız kalp kırıcı sözler ve uğursuzluk olarak yorumlanır. Çevrenizde huzurunuzu bozacak kişilerin farkına varacak ve bunları hayatınızdan çıkarıyor olacaksınız
 

Rüyada siyah köpek ısırması
 

Rüyada siyah köpek ısırması, sizin başarınızı ortaya koyuyor olacak. Siyah köpek tarafından ısırıldığınızı görüyorsanız kazançlarınızın artacağınızı ve eskiye göre çok daha fazla kazanç elde edeceğinize işaret olacaktır.

cinler

 

Masa

01.02.2017

avatar

Hatice Güvercin

Bir sürü köpekler vardı bir tanesi beyaz ve at gibi uzundu. Bir yerde toplanmış sanki konuşuyorlardı.arada sırada uzun ve beyaz olan köpek bir başka köpeği kovalıyordu.ve arkamda bir köpek bana saldırmaya çalıştı.

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek genel anlamı ile farklı olarak algılanır. ...

Rüyada havlayan köpek görmek

Rüyada havlayan köpek görmek, sizin etrafınızda aslında sizi i ...

Rüyada köpek öldürmek

Rüyada köpek öldürmek düşmanlarınızın farkına varaca ...

Rüyada kuduz köpek görmek

Rüyada kuduz köpek görmek, insanlar tarafından sevilmeyen, s&u ...

Rüyada ölü köpek görmek

Rüyada ölü köpek görmek alimlerce farklı şekilde yor ...

Rüyada siyah köpek görmek

Rüyada siyah köpek görmek, çevrenizde bulunan yaba ...

Rüyada yavru köpek görmek

Rüyada yavru köpek görmek rüya alimlerinde etrafınızda bu ...