2015.08.21

Kategori » Rüyalar

Rüyada siyah köpek görmek

Masa

cinler

Rüyada siyah köpek görmek, çevrenizde bulunan yabancı kişilere ve bunlardan gelecek olan kötü günlere işaret ediyor. Çok yakınlarınızda olmayan ya da yeni tanıştığınız kişiler ile sorun yaşamaya başlayabilir ve huzurunuzun bozulmasına neden olabilir.  Rüyada siyah köpek kısaca çevrenizde bulunan ve size karşı haset duygular içeren kimselerin olduğunu ve olacağını işaret ediyor olacaktır.

 

Rüyada siyah köpek tarafından kovalanmak
 

Rüyada siyah köpek tarafından kovalanmak, yapmak istenilen birçok işin olduğunu ama bunların sizin farkına varmadan başkaları tarafından engellendiği anlamına gelmektedir. Yapmak istediğiniz yenilikler ya da belli bir işte ilerleyemeyişinizin arkasında birçok kişi yer alıyor olacak. Bu sebeple planlarınızın bozulmasına tanık oluyor olacaksınız
 

Rüyada siyak köpeğin saldırması
 

Rüyada siyah köpeğin size saldırmasını görüyorsanız, üzerinizde olan kem gözlere, edilen nazarlara işaret olacaktır. Özellikle çevrenizde çok konuşulan ve her adımı takip edilen isimlerden birisiniz demektir diye yapılan yorumlar, sonunda huzuru da tanımlıyor ve daha dingin bir hayat için adımlarını atılacağına işaret ediliyor.
 

Rüyada siyah köpek sevmek

 

Rüyanızda siyah köpek sevmek, aslında çevrenizde çok insan olduğunu ve onları seviyor olmanıza karşın, onlardan kötü sözler duyduğunuza ve kötülük aldığınıza işret olacaktır. Çevrenizde ki dostlarınıza bir göz atmalı ve dost ile düşmanı ayırmayı başarmalısınız. Aynı zamanda bu dostluk ve düşmanlık iş ortamınızda da peşinizi bırakmayacak ve gerekli temizliği orada da yapmanız gerekiyor olacak. Rüya alimleri siyah köpek ile yorumlarını farklı farklı tasvirler ile yapıyor ve sizlerde bu rüyalardan ders çıkarak hem dikkatli olmak hem de doğru adımları atmaya çalışmak kalıyor.

cinler

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek genel anlamı ile farklı olarak algılanır. ...

Rüyada havlayan köpek görmek

Rüyada havlayan köpek görmek, sizin etrafınızda aslında sizi i ...

Rüyada köpek öldürmek

Rüyada köpek öldürmek düşmanlarınızın farkına varaca ...

Rüyada kuduz köpek görmek

Rüyada kuduz köpek görmek, insanlar tarafından sevilmeyen, s&u ...

Rüyada ölü köpek görmek

Rüyada ölü köpek görmek alimlerce farklı şekilde yor ...

Rüyada siyah köpek görmek

Rüyada siyah köpek görmek, çevrenizde bulunan yaba ...

Rüyada yavru köpek görmek

Rüyada yavru köpek görmek rüya alimlerinde etrafınızda bu ...